راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات به همایش

ضمن سپاس از حسن توجه اساتید، دانشجویان و کلیه پژوهشگران گرامی به شرکت در این همایش ملی، مستدعی است قبل از اقدام به ثبت نام و ارسال مقالات خود، توضیحات مندرج در این قسمت را به دقت مطالعه فرمایید.

پژوهشگران محترم، بایستی قبل از اقدام به ارسال مقالات خود، در سامانه ارسال مقالات همایش (کنترل پنل) ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از ثبت نام، ارسال مقالات و مکاتبه با دبیرخانه صرفاً از طریق این سامانه قابل پیگیری خواهد بود. لذا خواهشمند است از ارسال مقالات خود به پست الکترونیک همایش جداً خودداری نمایید.

از آنجا که گواهی پذیرش مقالات صرفاً منطبق با اطلاعات مندرج شرکت‌­کنندگان در صفحه چکیده مقالات و نیز سامانه صادر می‌­شود لذا، پژوهشگران در هنگام ثبت نام و ارسال مقالات به صحت درج اسامی و ترتیب نویسندگان و همکاران خود دقت لازم را مبذول نمایند. بدیهی است عواقب ناشی از عدم توجه به این مهم در زمان تنظیم چکیده و یا اشتباه در بارگذاری اطلاعات در سامانه، متوجه شرکت‌کنندگان خواهد بود.

داوری و نیز پذیرش نهایی هر یک از مقالات، منوط به ارسال اصل مقاله (منطبق با دستورالعمل همایش) در سامانه ارسال مقالات همایش در قالب یک فایل خواهد بود. ساختار و فرمت ارسال چکیده و اصل مقاله، از طریق تارنمای همایش (اینجا کلیک کنید) قابل دریافت خواهد بود.

خواهشمند است از ارسال چکیده، به همایش خودداری نمایید زیرا چکیده و اصل مقالات به صورت همزمان داوری خواهند شد. لیک، در صورت تمایل پژوهشگران تنها «چکیده‌های مبسوط قابلیت ارسال و داوری را در فرایند داوری خواهند داشت.

لازم به توضیح است پرداخت هزینه­‌های مربوط به پذیرش مقالات، صرفاً پس از اعلام پذیرش نهایی از سوی داوران قابل قبول خواهد بود و دبیرخانه همایش نسبت به هزینه­‌های واریزی زودهنگام پاسخگو نخواهد بود.

پس از واریز هزینه‌ مقاله، دبیرخانه تنها می‌تواند یکی از نویسندگان را در روز برگزاری همایش پذیرش نماید و شرکت سایر نویسندگان همکار و یا همراهان پژوهشگران منوط به پرداخت هزینه شرکت آزاد در همایش می‌باشد. علاوه‌براین، آن دسته از علاقه‌مندانی که قصد شرکت در همایش بدون ارسال مقاله را دارند می‌تواند با پرداخت هزینه شرکت آزاد، در همایش شرکت نمایند. بدیهی است جهت برگزاری هرچه بهتر و منظم‌تر برگزار شدن همایش، شرکت‌کنندگان در همایش بایستی قبل از اتمام موعد ثبت نام در همایش، نسبت به واریز هزینه‌های پذیرش مقاله خود و یا هزینه‌های مربوط به سایر نویسندگان و یا همراهان خود اقدام نمایند.