نمایه‌سازی تمام‌متن مقالات در پایگاه استنادی و اطلاعت علمی سیولیکا

بدین وسیله به اطلاع کلیه پژوهشگران گران‌قدر در همایش می‌رساند، با پیگیری صورت گرفته و عقد تفاهم نامه رسمی دبیرخانه همایش، کلیه مقالات پذیرش شده در این همایش، بلافاصله پس از روز برگزاری همایش، در تمامی پایگاه‌های استنادی و اطلاعات علمی معتبر به صورت تمام متن نمایه‌سازی خواهند شد؛  از جمله، پایگاه استنادی و اطلاعات علمی سیویلیکا، که به صورت رایگان نمایه‌سازی خواهند شد و به هر یک از آن‌ها گواهی نمایه‌سازی آنلاین به صورت فایل pdf عرضه می‌شود و همه پژوهشگران می‌‌توانند بلافاصه بدون هیچ هزینه‌ای فایل را دریافت و پرینت نمایند. برای دریافت این فایل، در صفحه هر مقاله در پایگاه سیویلیکا در ستون سمت چپ، در بخش “مدیریت اطلاعات پژوهشی” یک لینک برای “صدور گواهی نمایه‌سازی” قرار داده شده است که از طریق آن می‌توان فایل PDF گواهی نمایه سازی را دانلود و در صورت نیاز پرینت گرفت.

البته، برخی از پژوهشگران بنا به تمایل (و پرداخت هزینه مربوطه به سیولیکا)، به منظور تکمیل رزومه خود علاقه‌مند به داشتن گواهینامه رسمی و نفیس سیویلیکا نیز هستند تا آرشیو شخصی خود را تکمیل نمایند و یا اینکه آن را به همراه رزومه تخصصی خود ارائه نمایند. این گواهی‌ها، بر روی برگه‌های نفیس طلاکوب، با آرم سیویلیکا، چاپ شده و دارای هولوگرام، QR-Code اصالت گواهی نامه و لینک استعلام آنلاین می‌باشند.

این گواهی، قابلیت صدور به دو زبان فارسی یا انگلیسی را دارد. اگر مقاله شما به زبان فارسی است، در زمان سفارش گواهی نمایه‌سازی، می توان گواهی را به زبان انگلیسی سفارش داده و گواهی نمایه‌سازی را به زبان انگلیسی درخواست نمایید. (برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید